Wydarzenia

Działalność naukowo-badawcza Sekcji

Młodzież w Polsce i na Słowacji w perspektywie nowej ewangelizacji

Sekcja Teologii Pastoralnej WT UKSW wraz z Wydziałem Teologicznym Uniwersytetu w Trnavie oraz Wyższą Szkołą Św. Elżbiety w Bratysławie zapraszają na sympozjum naukowe, które odbędzie się 22 X 2012 Kampus UKSW - Wójcickiego 1/3 -Sala nr 108 w budynku 23 o godz. 9.00

Czytaj dalej

Zaproszenie do Studium Biblijno-Pastoralnego (studia niestacjonarne)

 

Zapraszamy do Studium Biblijno-Pastoralnego na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, które umożliwia odbycie niestacjonarnych studiów doktoranckich kapłanom, osobom zakonnym i świeckim. Obecnie doktoranci mają do wyboru sześć specjalizacji: z teologii pastoralnej, biblistyki, misjologii, teologii duchowości, teologii moralnej, katechetyki.

Czytaj dalej

Rekrutacja 2012/13

Ogłoszenie dotyczące rekrutacji na Studia Doktoranckie Stacjonarne
na rok akademicki 2012/2013

Czytaj dalej

Relacja z wyjazdu sekcyjnego do Wiednia

Doroczny wyjazd Sekcja Teologii Pastoralnej w dniach 13-16 maja 2012 r. zorganizowała w Austrii – kolebce teologii pastoralnej.

Czytaj dalej

Fotorelacje

Sympozjum: Teologia Pastoralna na UKSW

Tegoroczna konferencja naukowa pt. Teologia pastoralna na UKSW 2012 odbyła się 16. kwietnia br. Rozpoczęło ją wystąpienie Prorektora UKSW ks. prof. dr hab. Jana Przybyłowskiego, który powitał przybyłych profesorów, prelegentów i słuchaczy. Ksiądz profesor zauważył, że tegoroczna konferencja wpisuje się w cykl tradycyjnie już organizowanych konferencji naukowych prezentujących dorobek badań naukowych doktorantów sekcji teologii pastoralnej UKSW w Warszawie.

Czytaj dalej

Copyright © 2022 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach