Przygotować się dziś, aby wiedzieć jutro!

Przygotować się dziś, aby wiedzieć jutro - czyli wszystko to, co powinieneś wiedzieć o małżeństwie, ale wstydzisz się zapytać, a będziesz mieć szansę już 12 marca na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Przygotowanie do małżeństwa na dziś i jutro.

Sekcja Teologii Pastoralnej i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zapraszają serdecznie do udziału w 3 sesjach tematycznych oraz panelu dyskusyjnym, Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Przygotowanie do małżeństwa na dziś i jutro, która odbędzie się 12 marca w Auli Muzycznej UKSW. Wśród prelegentów wystąpią m.in. ks. prof. Jan Przybyłowski  i prof. Dorota Kornas – Biela. Ponadto do udziału w konferencji zachęca doskonały wybór tematów wystąpień. Prelegenci pomogą uczestnikom namalować miłość słowami, opowiedzą o szkole miłości, a także zaproszą do wspólnej refleksji nad wartością uczciwości małżeńskiej i wierności w świecie współczesnym. Konferencję zakończy panel dyskusyjny. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.